Kurumsal | New Karaman Hotel & SPA Center
Sizler İçin, Size Özel...
New Karaman Otel
     

 Şehir merkezinde yer alan konumu,son teknoloji ile donatılmış 106 modern odası ve güleryüzlü ekibi ile konaklamalarınızı kusursuz hale getirmeyi kendine ilke edinmiştir.
     4 yıldızlı olarak hizmet veren otelimizde 87 adet Standart Oda, 17 adet Deluxe Oda , 1 adet Engellilere özel oda ve 1 adet King Suit mevcuttur. 
     Türk ve dünya mutfaklarından seçme eşsiz yemeklerin sunulacağı Ana Restoranı, eşsiz şehir manzarası eşliğinde en seçkin alakart yemekleri alabileceğiniz Roof Restoranı, günün her saatinde taze ve sağlıklı içeceklerin ve aperatiflerin bulunduğu pastane, lobby ve teras barı ile standartların ötesinde bir hizmet vermektedir.
     Kına, nişan,düğün,seminer,kongre ve özel toplantılarınızı yapabileceğiniz, en son teknoloji ile donatılmış 3 adet modern ve ferah toplantı salonları, geniş fuaye alanları ve 200 araçlık otoparkı ile organiasyonlarınız unutulmaz deneyimlere dönüşecek.
     Otelin bünyesinde bulunan 1750 m² Bay-Bayan sağlık kulübü, fitness salonları, hamam, sauna, buhar odası, masaj salonları, kapalı yüzme havuzları, jakuzi, özel dinlenme alanları ve en taze ürünlerin sunulacağı vitamin barları ile günün bütün yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız.


New Karaman Otel
New Karaman Otel
Vizyonumuz
New Karaman Otel

Geleneksel Türk misafirperverliğini, profesyonel ekip eşliğinde dünya standartlarının üzerine taşımak, sürdürülebilirliğini sağlamak, geliştirmek ve New Karaman Otel markasını güvenilir zincir otellere dönüştürmektir.

Misyonumuz
New Karaman Otel

Misafirlerimize eşsiz bir otel deneyimi sunarken, insan kaynağımızı eğitmek, geliştirmek ve ülke istihdamına katkıda bulunmak. Kurumsal kimliğimizi koruyarak, konaklama ve yiyecek içecek hizmetlerini yasaların belirlediği ölçülerde sürdürmek, geliştirmek ve değişen teknolojiyle kendimizi sürekli güncel tutup otelcilik sektöründe söz sahibi olabilmektir.

 


child porn
child porn
child porn
child porn
child porn